file000931h-zh2ic.jpg
Георгій Манчуленко  15.03.2014 12:11:15

Захищай Україну зараз, щоб потім не було пізно!

Борітеся – поборете.

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!

Тарас Шевченко

 

 

 

   Нова владо, дій жорстко для захисту України від збройної агресії російського окупанта! Українці, скинувши ненависний внутрішньоокупаційний режим В. Януковича, готові захищати свою рідну землю зі зброєю в руках від ненависного зовнішньоокупаційного режиму В. Путіна, але влада сама, в першу чергу, має проявити політичну волю і рішучість та здійснити реальні заходи для розгортання територіальної оборони нашої Батьківщини, оскільки Росія проводить проти нас широкомасштабну військову спецоперацію і одночасно розгорнула на українських кордонах та землях (АР Крим) ударне угрупування військ для наступальної операції.

   Всі Збройні Сили України (ЗСУ) мають бути приведені у повну бойову готовність з висуванням на вказані позиції (сухопутний компонент), визначені Генштабом (ГШ) ЗСУ, для відбиття агресії з півночі, сходу, півдня і південного заходу (Придністров’я).

   Необхідно оголосити та провести загальну мобілізацію. Міністерство оборони (МО) України і ГШ ЗСУ повинні негайно розгорнути мобілізаційні потужності для прийому, озброєння, вишколу та задіювання у військах резервістів, яких у нас налічується 700 тисяч чоловік.

   Міністерство внутрішніх справ (МВС), Служба безпеки (СБУ), Держприкордонслужба (ДПС), внутрішні війська МВС України, на базі яких створюється (відновлюється) Національна гвардія України, попри виконання своїх основних функцій, мають бути, в межах своєї компетенції, залучені до територіальної оборони України і захисту (прикриття) наших кордонів разом зі ЗСУ.

   Домінантою у діяльності Головного управління розвідки (ГУР) МО, Служби зовнішньої розвідки (СЗР) та розвідки ДПС стає збір інформації про подальші дії агресора і його потенційних сателітів.

   Влада повинна виконувати Конституцію та Закони України, зокрема Закон України ”Про оборону України» і Закон України «Про збройні Сили України». Також ніхто не відміняв дію Статутів у ЗСУ, які мають силу Закону.

   Український Парламент має негайно внести зміни до Закону України «Про оборону України» (ст. 2), повернувши скасовану норму про фінансування видатків на національну оборону у розмірі не менше 3% Валового внутрішнього продукту  (ВВП) України. Аксіому «Хто не хоче годувати свою армію, годуватиме чужу» ніхто не спростував!

   Партія регіонів разом з компартією, будучи у своїй абсолютній більшості антиукраїнськими, мають бути заборонені на нашій землі, як російсько – путінські колабораціоністи, зрадники України та апологети і натхненники кримських сепаратистів, котрі майже повністю контролюють владу півострова, яка, в свою чергу, на 80% є регіоналівсько – комуністичною, а одночасно – і російською маріонеткою.

   Українська нова влада має продемонструвати всьому світові, реалізуючи наведений вище план, що ми готові покласти голови за нашу свободу та територіальну цілісність України, а не лише сподіватися на зовнішню допомогу. Адже нерішучість тільки заохочує російського окупанта вкупі з його колабораціоністами до агресії. Якщо керівництво держави діятиме в твердому руслі, то і допомога демократичної міжнародної спільноти буде більш адекватною та різноманітною, і окупант зрозуміє, що втрати його можуть бути страшними.

   Захист своїх громадян різними способами (не обов’язково одразу із застосуванням зброї), в т. ч. і в Криму – невід’ємної частини України, де загроза їхньому життю з боку російського агресора та його місцевої «п’ятої колони» є найбільшою, повинен бути пріоритетом нашої влади. А військовослужбовці ЗСУ, включаючи Військово – Морські Сили, що дислоковані на Кримському півострові, постають зразком мужності, твердості, героїзму, вірності Присязі і прикладом для всіх нас, як самостійно, без наказів  пасивного центру, не піддаватися на провокації та відстоювати честь українського воїна і громадянина перед нахабним російсько – ординським окупантом.

   Керівники України, не тіште себе ілюзіями про допомогу «братнього» російського народу, який заставить свого вождя – нєдоросля схаменутися. Його, такого народу, не існує. Приклад Грузії 2008 року (Абхазія, Південна Осетія) застерігає від самообману. Коли б такий народ був, то вже десятки мільйонів росіян вийшли на вулиці проти російської агресії на нашу землю. А цього немає!

   Навпаки, як свідчить результат  соціологічного опитування, проведеного відомою не тільки в Росії соціологічною інституцією «Левада – центр», 74% росіян підтримують збройну агресію Росії проти України. Російські «брати» готові убивати нас – українців. Більшість росіян, на жаль, – наші вороги. Підтвердженням цьому також є різноманітне московитське сміття, що зараз випливло на поверхню, яке називає себе «діячами культури» та схвалює антиукраїнську політику свого самодєржца В. Путіна, вилизуючи його зі збоченим задоволенням з усіх боків. І тільки невелика частина росіян підтримує територіальну цілісність України. Отаке справжнє «братерство». Українцям назавжди треба усвідомити ці реалії, щоб адекватно діяти в майбутньому.

   Але навіть при таких сумних фактах українська влада має протистояти російсько – геббельсівській пропаганді, розказуючи світові правду, включаючи тих же росіян, про наші справи з допомогою розгалуженого супутникового теле – і радіомовлення.

   Якщо зараз світова демократична спільнота разом з нами не захистить Україну, то в образі російського диктатора В. Путіна отримає нацистського фюрера А. Гітлера 21 століття, а російський коричневий великодержавний шовінізм зруйнує Організацію Об’єднаних Націй (ООН), хистку ядерну рівновагу в світі (про ядерне роззброєння можна забути назавжди), Організацію з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) та перетворить Гельсінський договір 1975 року про непорушність державних кордонів європейських країн на туалетний папір.

   Росія плює на міжнародне право, на свої договірні зобов’язання, нехтує переговорним процесом, бо рахується тільки з силою, прагнучи відновити невідновлювану Російську імперію. Може хоч тепер цивілізований світ зрозуміє хижу сутність цього російського чудовиська, яке діє за лекалами нацистської Німеччини, загрожуючи всьому людству, і котре треба зупинити будь – якою ціною, щоб не допустити жахливої глобальної катастрофи.

   Реалії сьогодення черговий раз демонструють, що на фоні неповороткої, короткозорої частини Європи реальним рятівником та гарантом територіальної цілісності України може бути тільки НАТО, в т. ч. США, які зі своєю найбільшою воєнною потугою в світі є основним гравцем  Північно – Атлантичноео Альянсу. Наш західний цивілізаційний вибір має бути надійно захищений. Зволікання смерті подібне!

   Тому зараз, особливо для нової української влади,  надзвичайно актуальними є ці рядки Національного Гімну України:

«Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,

                                          В ріднім краю панувати не дамо нікому;

                                          Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє,

                                          Ще у нашій Україні доленька наспіє.

                                                                     Душу й тіло ми положим за нашу свободу,

                                                                     І покажем, що ми, браття, козацького роду».Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 65

как правило к войне призывают те, кто сам не собирается выходить на поле боя
Та читайте з широко відкритими очима!І не вигадуйте!

Всё призываете, призываете... Сначала орали "Всі на Майдан!" и это обернулось страшной трагедией. Теперь орёте , чтоб воевать шли - не Вам же под пули лезть, и не детям-внукам Вашим.

Не надоело людей горлопанством на бойню посылать, Георгий Манолиевич???

Не вигадуйте різні небилиці!
Саме так, Георгію!
Чувак, тебе уже 2 человека говорят одно и то же, а ты "не вигадуйте" Если 2 человека выдумывают одно и то же, значит вы не совсем точно изъяснились.

.

Будемо захищатися.

Не хочу вірити і не вірю що Більшість росіян, на жаль, – наші вороги.

На жаль,так!Факти-річ уперта.Я навів неспростовні дані.Ілюзій треба рішуче позбуватися,бо саме вони привели до неготовності України протистояти російській агресії.

Російська агресія це ніж у спину. До такого не можна бути готовим. Але керує Росією одна людина, що вона скаже те і буде.

Це Москва

Зараз в Москві проходить марш миру. Пряма трансляція є

А як саме ти плануєш захищатися?
А кому я це маю розповісти?

Не убедительно... Пока вы с вашими идеями только разрушаете страну...

У вас очень хорошо получается запугивать, а вот убеждать у вас не получается совершенно!!!!!!! 

Уголовное преобладает над разумным??????

Дела уже в реальности обстоят так: Если бы проводился 25 мая референдум об отделении Львова и близь лежащих районов от Украины, то 26-го  Западная Украина бы получила БЕЗОГОВОРОЧНУЮ независимость!!!!!!!

Сегодня же вы предлагаете завоевать Восток военной силой, а удерживать его насилием.....   Это вытекает из этой программы......   А это значит, что позитивных идей у вас  не хватает катастрофически!!!!!!

На что вы надеетесь?????  А , ну, да!!!!!   На твердость и военную силу запада....    а на собственный народ вы надеятесь или он у вас вызывает подозрения в неблагонадежности????????????  Его надо запугать???????   Иначе никак????

А может начать с МИРНОГО восстановления государства????

слава украине!!!!!
Молодец
Героям слава!
Рекомендовал эту запись
Вдячний!
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

Пане Георгію, не слухайте проросійсьих тролей, через них страждає, нажаль, Україна. Таких викорінювати треба з нашої держави, як і самопроголошену владу Криму! Так, мені страшно, страшно навіть від того, що невідомо, що скажуть наступного ранку в новинах і страшно подумати, що буде після неділі... Але хочеться вірити у все добре, хочеться знати, що це не буде жахлива весна 2014 р.

Дякую!Та я і не звертаю увагу на різноманітне сміття,але ж чіпляється... Треба його вимітати з нашого дому.На жаль,майже 2 тижні було згаяно,коли ще можна було без збройного протистояння зупинити або хоча б мінімізувати вторгнення.А тепер залишається тільки надіятись на міжнародне співтовариство,хоча я особисто не дуже вірю у його дієвість.Крим може стати другим Придністров'ям,Абхазією або Південною Осетією.
Донбасс готов начать партизанку, если рашка его оккупирует.
А яким чином можна було мінімізувати вторгнення? Цікаво як це на митниці ці машини пропускали...
Рекомендовал эту запись
Позарез людям нужно оружие. иначе - труба.
Рекомендовал эту запись
Дякую!
Відкрите протистояння зруйнує все, поизиційна оборона, тактичні стратегічні озброєннія, БЛА НАТО... - дурниці. Бо відкрите протистоянння поставить світ на межу ядерної катастрофи. Потрібна тактика УПА: втягнути окупантів по максимуму в наші міста: ядерні та й інші бомбардування стануть вже не можливими, а тут інформаційна боротьба. Правда - це те, що знищить пукіна. А буде агресія з боку окупантів - знищити їх СТРАХОМ і фізично. Адекватних дюдей зараз треба всіх озброїти. Зареєстрована зброя повинна стояти в кожного резервіста. Резервістами повинні стати всі, хто добровільно прийшов у військомати, пройшов всі процедури відбору і має базову бойову підготовку (чи пройшов її зараз по пришвидшеній програмі). Закінчиться військова загроза - зобовязати всіх здати зброю.
Мудре та рішуче політичне і військове керівництво країни всіма методами (в т.ч. без застосування вогнепальної зброї-такий шанс був) запобігає агресії,а не спонукає до неї своєю пасивністю і нерішучістю.Все інше-від лукавого.Який страх?!Яка інформаційна боротьба?!Весь український інформаційний простір окупований Росією.Яка партизанська боротьба?!В ній гинутимуть одні з найкращих,як це було на Майдані,а скористаються,часто-густо,пристосуванці,як це зараз має місце у багатьох кадрових призначеннях,зокрема по областях,в т.ч. і на Буковині,де головою ОДА призначено людину,яка при всіх режимах була у владі,а до Майдану на гарматний постріл не підходила.Отакі реалії.
Я пропоную конкретно: термінова система резервістів, закон Про зброю і тотальне озброєння адекватного населення. Як у США. Тоді "руссо туристо" вже подумає, чи їхати їм сюди, чи ні за кількасот баксів...
І корупціонери будуть думати, а чи не розстріляють завтра мій мерседес?
Не вірю я в те, що вояки НАТО будуть воювати з нашу з Вами свободу, ну не вірю.
Росіяни нам не вороги. Хоч і зазомбовані, вони - Люди, зі своїми вадами і чеснотами. Як і всі ми. У мене теща - росіянка, золота людина. І більшого євроінтегратора у нашій родині немає: вона може порівняти Рашку і Європу.
Михайле,не треба видавати бажане за дійсне!Теща-це,звичайно,-серйозний аргумент.Я теж так думав про росіян.Якщо вони-наші друзі,то чому десятки мільйонів росіян не протестують на вулицях проти окупації України Росією?!А тому,що 74% з них підтримує агресію Росії проти України!А це означає,що вони-вороги.Факти-річ уперта.Треба називати речі своїми іменами і не робити вигляд,що нічого не сталося.Абсолютна більшість росіян всіх нас мають за "мазепинців","петлюрівців","бандерівців","націоналістів" і "фашистів",тому і підтримують свого нєдоросля Путіна.
Як їм розжовує зомбоящик - так вони нас і мають. Росіяни, що живуть в Україні - зовсім іншої думки про все це.
Тому я і кажу, що всім нам треба докласти максимум зусиль для просування правди в Росію.
Мої фото


Метки

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Blog Live
ОБОЗ.ua