file000931h-zh2ic.jpg

Брутальне рейдерство: в центрі Ужгорода намагаються відібрати чужу будівлю!

 
Рейдери використали хитрі схеми, щоб відібрати елітну будівлю майже в центрі Ужгорода
 
Рейдерство в Україні стало звичним явищем.
 
Ділки придумали купу схем, за якими можна прибрати до рук чуже майно та бізнес.
 
Кричущий випадок стався в Ужгороді. Лист та документи ми отримали на електронну пошту.
 
Ще в травні минулого року підприємець Олена Рада придбала на публічних електронних торгах об’єкти нерухомого майна: банківську установу та земельну ділянку 2110100000:02:001:0074 за адресою Ужгород, вул. Толстого Л., буд. 27а.
 
Нерухоме майно на момент проведення публічних електронних торгів належало  ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ХРЕЩАТИК» та були продані в процедурі його ліквідації Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, відповідно кошти від продажу, а це на хвилину близько 9 млн. грн., надійшли вкладникам ліквідованого банку.
 
Звичайно, що Олена Рада як законний власник, почала проводити підприємницьку діяльність, провела реконструкцію і здала приміщення в оренду. І тепер уявіть собі ситуацію, проходить півроку і до підприємців, які знімають ці приміщення в оренду навідався чоловік, якого ідентифікували як Андрій Тракслер, і повідомив, що з січня місяця підприємці вже повинні платити за оренду приміщень йому, як новому власнику!
 
Звичайно, що підприємці звернулися до того власника, з яким підписували угоду про оренду. Законні власники - Олена Рада, почали виясняти в чому суть і звідки взявся «новий власник» і були просто шоковані.
 
Виявляється вже 8 січня цього року приватний нотаріус Кузьо Г.В. зафіксувала договір про купівлю-продажу цих об'єктів на користь ТОВ «СІРІУС ТРАНС» (код 41643995, адреса: м. Ужгород, вул. Собранецька, буд. 60, директор Тракслер Андрій Володимирович, що зареєстрований та ймовірно проживає в приміщенні гуртожитку - 88800, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Університетська, буд. 10, корпус А, кв. 15), інформація доступна кожному у вільному доступі.
 
Але справа в тому, що законний власник приміщень Олена Рада не здійснювала продаж належних їй об’єктів нерухомого майна і навіть не знала про будь-які дії щодо її нерухомого майна. У неї є всі оригінали документів на право власності.
 
Як згодом стало відомо, майно це було протиправно перереєстровано державним реєстратором Гребенюков Костянтином Віталійовичем, який працює... в Київській філії комунального підприємства "Реєстрація нерухомості та бізнесу".
 
При цьому, державний реєстратор мотивував перереєстрацію майна буцімто... кримінальною ухвалою №369/5460/17 від 21.09.2017, яка взагалі не стосується власниці майна Олени Рада, а стосується процесуальних дій щодо фізичної особи (уродженки міста Харькова), яку засуджують за вчинення крадіжки – інформація доступна у вільному доступі.  До того ж, державним реєстратором дія по перереєстрації майна Рада О.З. вчинена за межами території Закарпатської області, що є грубим порушення чинного законодавства.
 
Таким чином, державний реєстратор порушив всі норми, які передбачають можливість проведення реєстраційних дій, а сама ухвала в кримінальній справі, як кажуть правники, не є та не може бути підставою для реєстрації права власності на майно.
 
Очевидним є правовий нігілізм.
 
Ну а далі почалася звичайна при рейдерстві схема перепродажу майна.
 
15 грудня 2017 року київський реєстратор вносить запис про припинення права власності Рада О.З. на банківську установу, а ще через десять днів і на земельну ділянку.
 
Потім і майно і землю переписують на користь якогось київського ТОВ «НОМЕКСТРЕЙД» зі статуним капіталом 1000 грн., щодо якого ніби було винесено рішення у згаданій кримінальній справі, по якій реально засуджують жительку Харькова.
 
Ще через декілька днів були внесені записи про перехід права власності на банківську установу та земельну ділянку від ТОВ «НОМЕКСТРЕЙД» до ТОВ «СІДНОПЕР», яка також має статутний капітал 1000 грн. і зареєстрована у місті Бровари.
 
Цілком очевидно, що обидві фірми є підставними.
 
Ну а вже 9 січня цього року відбулась остання дія - перехід права власності на земельну ділянку та банківську установу на користь згаданого ТОВ «СІРІУС ТРАНС».
 
 І все це робилося за спиною справжнього власника майна. Звичайно, що власник почав діяти. Олена Рада звернулась до правоохоронних органів (обласної та місцевої прокуратури, обласного та місцевого управління поліції), до обласного та центрального органу Міністерства юстиції України з заявами та скаргами про вжиття дій щодо відновлення справедливості та повернення незаконно відібраного майна.
 
Також, власник звернулась з позовом до судових інстанцій про скасування реєстраційних дій вказаних державних реєстраторів та приватних нотаріусів, скасування та визнання недійсними їх правовстановлюючих документів.
 
Орендарі станом на сьогоднішній день продовжують здійснювати свою діяльність і поки від цих незаконних дій «псевдо бізнесменів» не постраждали. Власник та орендарі надіється на швидкий розгляд вказаними інстанціями поданих заяв та скарг, та відновлення справедливості, недопущення позбавлення гарантованого Конституцією України права на власність.
 
Сподіваємося, що правоохоронці не просто розкриють рейдерську схему, але й покарають винних.

ProZak
 

antiraiderukr открыть

В этом году повеселее

Нашла свой прошлогодний пост, опубликованный примерно в это же время. Какая же разница в настроении. Сейчас я, не смотря на сложности на работе, чувствую прилив духа, с вожделением жду весну и еду таки в горы :) В прошлом году я об этом только мечтала, а в этом уже еду.

Взяла тур в Буковель. Хочу покатать на борде и отточить перекантовку на пологой трассе. Надеюсь вернуться более уверенным сноубордистом :)

Так что жизнь приобретает новые краски и зовет в новые, неизведанные дали :)


ksanka открыть

В ожидании весны

 "Синдром Золушки"  - в моем понимании, состояние, когда накапливается много работы, а я, вместо этого, занимаюсь перестановкой, протираю пыль, мою кофемашину, только бы оттянуть возвращение к ноуту и авралу. Не то, чтобы, я не любила работу, наоборот мне нравятся дни, когда я настолько увлечена проектами, что не замечаю течения времени, и частло ловлю себя на мысли, что 24/7 мало, для того, чтобы все успевать, к тому же я пообещала себе, что в этом году вечера я буду освобождать для отдыха, а не для работы, перенося ноут из офиса - домой. 

 Вот только начало года, очень уж, сумбурное, пока заканчиваешь один рабочий проект, появляются еще два, один их которых срочный и отодвигает все остальные, помимо этого подводят подрядчики и приходится из спокойной, миролюбивой девушки, првращаться в злого прораба, контролирующего каааждый! шаг, иногда мне кажется, что некоторые люди не начинают работу, пока на них не накричишь. 

 А еще, я на свою голову, временами, генератор идей, которые (больше к счастью) мне одобряют и я сама же добавляю себе фронт работы. 

 Как же я жду весны, чтобы заряжаться энергией от солнечных лучей и летать, сейчас утренние подъемы похожи на пытку, к тому же, я уменьшила количество выпитого кофе за день и это очень сказывается, спасают от хандры маленькие путешествия и прогулки.

 Как ваш февраль, готовы к весне?


lekagreys открыть Комментариев 9

Цой. Каверы.


Буржуй открыть Комментариев 5

Что такое 14 февраля?..

Что такое 14 февраля?.. Это день всех влюблённых, влюблённых в свою жизнь, в своё увлечение, в свою работу/дело и любящих тебя людей...
Я благодарен в этот день, что вокруг меня столько людей без которых я наверно был бы не я... Благодарен клиентам, коллегам, партнёрам, конкурентам - заставляют двигаться, развиваться, понимать, что то, что делаю кому-то нужно, не стоять на месте. Благодарен друзьям за то, что они есть. Благодарен недоброжелателям (скажем так) ибо держат в тонусе. Благодарен своему делу за то, что могу реализовываться. Благодарен всем кто был в моей жизни, есть и будет - так или иначе чему-то учите. Благодарен бывшим за то, что они бывшие. Отдельное и огромадное спасибо своим родителям за всё и чья поддержка, забота помогает мне быстрее восстановится скажем так.

Спасибо всем. Всех люблю. Всем любви.

P.S.: в течении дня получил несколько приятных смс с 14 февраля, а в офисе и у охраны у входа в здание ждали несколько валентинок и небольшие презенты... приятно, даже не смотря на то, что провёл этот день один и как всегда по уши в работе. узнать от кого знаки внимания нет желания. пусть будут просто от "тайных поклонниц"...


Буржуй открыть Комментариев 2

Хм, ну как бы ничё так...


 

Не знаю кому как, а мне понравилось. Хотел бы принять участие в чём-то подобном. Только блин, чтобы играли чётче. 


Буржуй открыть

shelti добавляет фото в альбом Мои эксперименты в Instagram 4 фото

Brahmani создает альбом Миколайчики:) 4 фото

prednaznachenie добавляет фото в альбом Мои работы- портреты по фото на заказ 94 фото

prednaznachenie добавляет фото в альбом Михайленко Ольга Владимировна 11 фото

shelti добавляет фото в альбом Мои эксперименты в Instagram 1 фото

shelti добавляет фото в альбом Мои эксперименты в Instagram 3 фото

shelti создает альбом Мои эксперименты в Instagram 4 фото

Skarla добавляет фото в альбом Зверье моё 2 фото

mirsvit добавляет фото в альбом Цветочки-букетики 10 фото

Юлия Ахтман добавляет фото в альбом 05.04.2015 Пробежка за ЗОЖ 1 фото

mirsvit добавляет фото в альбом ФолкМода 4 фото

mirsvit добавляет фото в альбом Relax 1 фото

mirsvit добавляет фото в альбом Политика_злободневное 2 фото

mirsvit добавляет фото в альбом Интересности 11 фото

mirsvit добавляет фото в альбом ФолкМода 1 фото

prednaznachenie добавляет фото в альбом Михайленко Ольга Владимировна 3 фото

prednaznachenie добавляет фото в альбом Мои работы- портреты по фото на заказ 7 фото

mirsvit добавляет фото в альбом ФолкМода 14 фото

mirsvit создает альбом Философское 2 фото

Назад | ВпередЧто здесь?

Здесь отображаются последние записи тех блоггеров, которых вы добавили в друзья. Список друзей вы можете просмотреть здесь. Редактировать список и разбивать друзей на группы можно здесь.


Мої фото


Содержание страницы

Лента друзей RSS
ОБОЗ.ua